Kancelaria

Kancelaria Prawna Protectia Sp. z o.o. specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań i kieruje swoją ofertę do Klientów biznesowych i indywidualnych. Siedziba główna Kancelarii znajduje się we Wrocławiu, a oddział w Lesznie.

Czytaj więcej...

Dochodzenie odszkodowań

Specjalizujemy się w profesjonalnym dochodzeniu odszkodowań. Jeśli miałeś wypadek, podupadłeś na zdrowiu, Twój bliski zmarł w wypadku, a nie wiesz jak dochodzić swoich roszczeń - dobrze trafiłeś. Jesteśmy po to, by zapewnić Ci kompleksową pomoc. Jeśli Twoje odszkodowanie jest zaniżone lub w ogóle odmówiono Ci jego wypłaty - nie mogłeś trafić lepiej. Zespół naszych prawników wywalczy dla Ciebie należne Ci odszkodowanie...

Czytaj więcej...

Aktualności

Prev Next

ZUS kwestionuje wysokość zasiłku

ZUS zapowiada, że bardzo skrupulatnie będzie sprawdzał wysokość i należność wypłacanych zasiłków...

Czytaj wiecej...

Nowe uprawnienia przedsiębiorcy

Pojęcie działalności regulowanej (lub inaczej wpisu do rejestru działalności regulowanej) pojawiło się wraz z wejściem w życie ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (tj. Dz. U. z 2007 r. Nr 155, poz. 1095 z późn. zm.), z dniem 21 sierpnia 2004 r., jako nowa forma reglamentacji działalności gospodarczej. Unormowania dotyczące reglamentacji działalności gospodarczej ustawa o swobodzie działalności gospodarczej zawiera w rozdziale 4 zatytułowanym „Koncesje oraz regulowana działalność gospodarcza”. Wyróżnić można następujące formy reglamentacji działalności gospodarczej: koncesje (art. 46- 63), wpis do rejestru działalności regulowanej (art. 64- 74), zezwolenia (art. 75 ust. 1-2a), zgłoszenie (art. 75 ust. 2), licencje (art. 75 ust. 3), oraz zgodę (art. 75 ust. 4).

Czytaj wiecej...

Nowa strona internetowa Kancelarii

Witamy Państwa na naszej nowej stronie. Mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu !

Czytaj wiecej...

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółka akcyjna ?

Jest on pierwotnym wkładem właścicieli wniesionym przy założeniu spółki, stąd ogólne jego określenie jako kapitał założycielski. Jego wysokość nie jest stała i może być zmieniana w trakcie rozwoju firmy. Wartość tego kapitału musi być zgodna z danymi rejestru handlowego, umową spółki lub statutem jednostki gospodarczej.

Czytaj wiecej...

  • Infolinia